Beestenveiling

€15,00
Conditie: Goed
Uitgeverij: University Games
Leeftijd: vanaf 8 jaar
Spelers: 3 - 5
Speelduur: 30 minuten
Spelregels: Nederlands, Frans
Op voorraad (1)
Op werkdagen besteld voor 14:00, morgen in huis

Tags

Product omschrijving

Beestenveiling

Op deze beestenveiling worden de smakelijk geïllustreerde dieren flink verhandeld: het is een kunst om Haantje de voorste, de Leeuwenkoning en de Trotse pauw zo goedkoop mogelijk binnen te halen en er tegelijk voor te zorgen dat de protemonnee aan het eind van het spel nog voldoende gevuld is, want alleen dan kun je winnen!

Specificaties

Een gloednieuw ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd item in perfecte staat.
Spel is uit krimpfolie. Geen slijtage, alle facetten zijn intact.
Zeer minimale slijtage. Alle materialen zijn aanwezig. Je zou dit artikel aan een vriend geven als een geschenk.
Kleine schade aan de doos en / of de inhoud. Alle materialen zijn aanwezig. Item is mogelijk een of twee keer gebruikt.
Mogelijk lichte schade aan de doos, maar het spel is nog steeds intact en compleet. Mogelijk gesplitste hoek (en) op de doos. Misschien vervangen spelonderdelen. Mogelijk gekopieerde spelregels

Beoordelen (0)

0 sterren gebaseerd op 0 beoordelingen